Gratis verzending (NL-BE) en retour (NL)!
Wanneer u op werkdagen voor 17:00 uur besteld ontvangt u deze gavetas de volgende dag in huis.
Wie zit er achter Coco Lepelie? Coco Lepelie is van Joke van der Meulen-Heskamp, woont in Flevoland, Emmeloord. zij is eigenaar van Coco Lepelie en bij Gavetas.nl kunt u de tassen bekijken en kopen.
Joke is begonnen als schilderes, assistent-fotograaf, decorateur, etaleur en stylist en uiteindelijk uitgegroeid tot ontwerper en producent van kunstzinnig vormgegeven tassen!
Iedere tas wordt met liefde en vakvrouwschap gemaakt met gebruik van verschillende mooie materialen zoals leer, stevig kunstleer, hippe stoffen, borduurwerk, zeildoek maar bijvoorbeeld ook ansicht- of geboortekaartjes en kleine klederdrachtpopjes.
Dit houdt in dat er van elke tas maar één exemplaar bestaat, het zijn daarom altijd unieke tassen! Alle tassen hebben een herkenbare uitstraling voor een betaalbare prijs.
Aantal hoofdvakken: | 1 |
Buitenmaten: | 35 x 28 x 2 |
Breedte: | 28 |
Hoogte: | 35 |
Lengte: | 2 |
Afklikbare schouderband: | Nee, deze is aan de tas vast gezet |
Afsluitbaar: | Ja met klep en drukker |
Extra binnenvak met rits: | Geen rits wel twee insteekvakken |
Kleur: | Groen, paars, oranje en blauw |
Klepsluiting: | Ja |
Laptop / tablet vak: | Nee |
Materiaal: | Olieverf schilderij, PU, Legertent canvas, Textiel voering, |
Rits: | Nee |
schouderband: | Ja |
Sluiting: | Overslag |
Telefoonvakje: | Ja twee stuks |
Verstelbare schouderriem: | Nee |